خودکار- اتوماتیک زندان برنامه برنامه

خودکار- اتوماتیک: زندان برنامه برنامه زندانی خانواده علیخانی فرزندان خانواده احسان علیخانی مهمانان ماه عسل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خبر خوش احسان علیخانی به مهمانان ماه عسل

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهمانان نوزدهمین برنامه ماه عسل از زندان به صورت تحت الحفظ به برنامه آمده بودند. در این برنامه، دو زن و دو آقا راجع به زندگی خود با

خبر خوش احسان علیخانی به مهمانان ماه عسل

خبر خوش احسان علیخانی به مهمانان ماه عسل

عبارات مهم : زندان

شب گذشته، ماه عسل میزبان چند تن از زندانیان جرایم مالی بود.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهمانان نوزدهمین برنامه ماه عسل از زندان به صورت تحت الحفظ به برنامه آمده بودند. در این برنامه، دو زن و دو آقا راجع به زندگی خود با علیخانی صحبت کردند.

خبر خوش احسان علیخانی به مهمانان ماه عسل

یکی از مهمانان گفت: هفت سال است که در زندان هستم. در یک شرکت کار می کردم. به خاطر اعتماد و امضای یکسری از اسناد رسمی، بعد از پرسشها شرکت من به عنوان کسی که آنها را امضا کرده بود، راهی زندان شدم. فقط یک زندانی می داند که چقدر در آنجا ماندن سخت است و برنامه ماه عسل حالا یک حماسه بزرگ را با مردم راه انداخته است.

خانم دیگری که مهمان «ماه عسل» بود، گفت: شش ماه است که در زندان هستم. من سه فرزند دارم و پسرم هم ازدواج کرده و سرپرستی او هم بر عهده من بود. مدت ۱۵ سال مغازه لباس فروشی داشتم. تا این که هنگامی که نوه ام به دنیا آمد، فلج مادرزاد بود. او را چند مرتبه عمل کردیم و در این دوران ناچار شدم چک های بسیاری بکشم و با ۳۲ چک برگشتی ورشکست شدم.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهمانان نوزدهمین برنامه ماه عسل از زندان به صورت تحت الحفظ به برنامه آمده بودند. در این برنامه، دو زن و دو آقا راجع به زندگی خود با

وی ادامه داد: به نظر من هر زنی یک مثلث خوشبختی به نام های خانواده، اعتبار و آبرو دارد. زمانی که وارد زندان می شود، خوشبختی خود را از دست می دهد. من اکنون به خاطر ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در زندان هستم.

در ادامه ، خانمی که ۷ سال در زندان به سر می برد، فوق لیسانس مدیریت داشت و خود را مقصر می دانست؛ آیا که در مجموعه ای که مشغول به فعالیت بود بدون آگاهی اسنادی را امضا می کند که بعد از بروز پرسشها مالی، مسئولیت امضاها به عهده او می افتد و به خاطر شاکی شخصی راهی زندان می شود.

علیخانی در خصوص نداشتن ملاقاتی از خانمی که شش ماه زندان بود، پرسش کرد. او گفت: هیچ کس کاری جهت من انجام نداد و بعد از ورود به زندان متوجه شدم چقدر تنها هستم. تقاضا می کنم که حداقل اعضای خانواده یک تماسی با ما داشته باشند و یا به ملاقات ما بیایند؛ متاسفانه من در این مدت هیچ ملاقاتی نداشتم. البته از دست فرزند هایم نیز هیچ کاری برنمی آید. آیا که من سرپرست آن ها بودم.حتی در این مدت منزل ای که اجاره کرده بودم را از دست دادم. اکنون اگر از زندان آزاد شوم، سرپناهی ندارم.

خبر خوش احسان علیخانی به مهمانان ماه عسل

خانمی که هفت سال در زندان بود در خصوص فوت عزیزان خود گفت: در این هفت سال مادرم و دوتن از عزیزانم را از دست دادم ولی به علت بودن در زندان، نتوانستم در مراسم آن ها شرکت کنم. این لطمه ها که در این مدت زندان تحمل می کنیم، غیر قابل جبران هست. به نظر من فرزندان کسانی که غیر عمد در زندان هستند، گناهی ندارند و بیشترین آسیب به آنها وارد می شود.

علیخانی ادامه داد: کسی که تعدد جرم دارد و کلاهبردار هست، با کسی که جهت نخستین بار به زندان رفته تفاوت دارد. خیلی از این افراد به خاطر عدم اطلاع از قانون به زندان می افتیم.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهمانان نوزدهمین برنامه ماه عسل از زندان به صورت تحت الحفظ به برنامه آمده بودند. در این برنامه، دو زن و دو آقا راجع به زندگی خود با

این دو زن در ادامه زیاد راجع به خانواده هایی صحبت کردند که فرزند دارند و بیشترین آسیب به آنها وارد می شود. حتی گفتند بعضی از زن ها با فرزندان کوچک خود در زندان به سر می برند و آن اوضاع دردناک است.

در بخش دیگر دو آقا در قاب ماه عسل حضور پیدا کردند.

خبر خوش احسان علیخانی به مهمانان ماه عسل

مردی که ۷۰ ساله بود، درخصوص ۱۱ سال زندانی بودن خود گفت: به خاطر ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در زندان هستم. این مسئله به علت یکسری بحث های مربوط به گارانتی ایجاد شده است است و بعد از این که راهی زندان شدم، خانواده ام با من قهر کردند. زن من ٦ سال است ملاقاتم نیامده. به نظرم حق دارد، من اشتباه کردم من نه همسر خوبی بودم و نه پدر خوبی.

همچنین آقای دیگری که مهمان ماه عسل بود، به این توصیه اشاره کرد که از سال ۱۳۸۶ به علت پرسشها مالی و نداشتن علم قضایی در زندان است و هیچ کمکی در این مدت دریافت نکرده.

خانمی که هفت سال زندان بود در خصوص حق شاکی گفت: باید در نظر بگیریم که شاکی حق دارد ولی زندان رفتن ما هم در این مدت مشکلی را حل نکرد. به نظرم در این موارد، بیرون آمدن از زندان بهتر هست، آیا که فرد می تواند کار کند.

در بخش دیگر برنامه، فیلم آزادی زندانیان به کمک مردم پخش شد.

بعد از این آیتم مهمانان این برنامه نسبت به آزادی زندانیان ابراز خوشحالی کردند و آزادی خود را منوط به خیرین دانستند؛ آیا که اگر خودشان می توانستند حتما آزاد می شدند.

علیخانی در آخر گفت: مفتخر هستم که این خبر را بدهم که به خواست مردم، نامه آزادی شما دست من است و شما از این جا به منزل خود می روید. این اتفاق به خاطر کمک های مردم افتاده است.

در آخر ، مهمانان ماه عسل با چشمان خیس از مردم تقدیر کردند.

گفتنی هست؛ تاکنون بیش از سه و نیم میلیارد تومان جهت کمک به محکومان مالی جمع آوری و به شرکت زندان ها تحویل داده شده است است.

واژه های کلیدی: زندان | برنامه | برنامه | زندانی | خانواده | علیخانی | فرزندان | خانواده | احسان علیخانی | مهمانان ماه عسل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs