خودکار- اتوماتیک زندان برنامه برنامه

خودکار- اتوماتیک: زندان برنامه برنامه زندانی خانواده علیخانی فرزندان خانواده احسان علیخانی مهمانان ماه عسل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی موافق نبودن رئیس‌جمهور با وزارت «بی‌طرف» درست نیست / امیری

معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: این عنوان که آقای روحانی به شخصه موافق وزارت آقای بی‌طرف در وزارت نیرو نبوده، درست نیست و طبعاً هنگامی که رئیس‌جمهوری کسی را به

موافق نبودن رئیس‌جمهور با وزارت «بی‌طرف» درست نیست / امیری

امیری: موافق نبودن مدیر جمهور با وزارت «بی طرف» درست نیست

عبارات مهم : معرفی

معاون پارلمانی مدیر جمهوری گفت: این عنوان که آقای روحانی به شخصه موافق وزارت آقای بی طرف در وزارت نیرو نبوده، درست نیست و طبعاً هنگامی که مدیر جمهوری کسی را به مجلس معرفی می کند امیدوار است که وی از نمایندگان رای اعتماد بگیرد.

به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری در حاشیه نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران با اشاره به فضای آرام و منطقی مجلس جهت بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی اظهار کرد: مجلس کاملا در یک مسیر کارشناسی عنوان صلاحیت وزرا و برنامه هایشان را بررسی کرد و در فضای آرام و منطقی و البته دوستانه کار را پیش برد.

موافق نبودن رئیس‌جمهور با وزارت «بی‌طرف» درست نیست / امیری

وی افزود: سوالات مخالفان وزرای پیشنهادی در عنوان بود و نشان می داد که آنان دغدغه دارند و وزرا نیز در همان زمینه ای که سوالات مطرح شده است بود پاسخ نمایندگان را می دادند که در این زمینه مدیریت خوب آقای لاریجانی و نایبان مدیر مجلس قابل تقدیر بود.

معاون پارلمانی مدیر جمهور با بیان اینکه وزرا در ساختاری که دولت مشخص کرده بود حرکت کردند، اظهار کرد: این مجموعه موارد شرایطی را شکل داد که رای اعتماد بسیار خوبی نصیب وزرای پیشنهادی شد و این می تواند نوید یک همکاری مناسب میان دولت و مجلس در چهار سال پیش رو باشد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: این عنوان که آقای روحانی به شخصه موافق وزارت آقای بی‌طرف در وزارت نیرو نبوده، درست نیست و طبعاً هنگامی که رئیس‌جمهوری کسی را به

امیری در پاسخ به پرسشی در زمینه موافق نبودن مدیر جمهوری با وزارت حبیب الله بی طرف در وزارتخانه نیرو اظهار کرد: این عنوان درست نیست. آقای روحانی هنگامی که کسی را به عنوان وزیر به مجلس معرفی می کنند طبعاً به دنبال این هستند که آن وزیر از مجلس رای اعتماد بگیرد. ایشان از تمام وزرایی که به مجلس معرفی کردند دفاع کردند و در وقت نهایی نیز با اینکه مدت محدودی در اختیارشان بود در همین وقت کوتاه از تمامی وزرا مجدداً دفاع کردند.

وی در آخر در پاسخ به این پرسش که وزرای علوم و نیرو چه زمانی به مجلس معرفی می شوند، اظهار کرد: در حال حاضر که جهت وزارت علوم سرپرست گزینش شده است و حتما در وقت مقتضی وزرای این دو وزارتخانه به مجلس معرفی خواهند شد که طبق قانون این وقت سه ماه است.

واژه های کلیدی: معرفی | اعتماد | وزارت علوم | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs