خودکار- اتوماتیک زندان برنامه برنامه

خودکار- اتوماتیک: زندان برنامه برنامه زندانی خانواده علیخانی فرزندان خانواده احسان علیخانی مهمانان ماه عسل

گت بلاگز اخبار اجتماعی ثبت‌نام کارت ملی هوشمند تا آخر سال ۹۷ تمدید شد

رئیس شرکت ثبت احوال کشور با بیان اینکه جهت حدود۴۰ میلیون نفر کارت ملی هوشمند صادر کرده‌ایم، گفت: جهت سال ۹۷ نیز این امکان فراهم شده است است که مردم تا آخر سال ب

ثبت‌نام کارت ملی هوشمند تا آخر سال ۹۷ تمدید شد

ثبت نام کارت ملی هوشمند تا آخر سال ۹۷ تمدید شد

عبارات مهم : میلیون

رئیس شرکت ثبت احوال کشور با بیان اینکه جهت حدود۴۰ میلیون نفر کارت ملی هوشمند صادر کرده ایم، گفت: جهت سال ۹۷ نیز این امکان فراهم شده است است که مردم تا آخر سال بتوانند جهت عضویت کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

حمید درخشان نیا در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه جمعیت بالای ۱۵ سال واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند حدود ۶۰ میلیون نفر هستند، اظهار کرد: تا کنون حدود ۴۳ میلیون نفر پیش عضویت کارت ملی هوشمند را انجام داده اند و حدود ۴۰ میلیون قطعه کارت صادر و در اختیار مردم قرار گرفته است.

ثبت‌نام کارت ملی هوشمند تا آخر سال ۹۷ تمدید شد

وی ادامه داد: جهت سال ۹۷ نیز این امکان فراهم شده است است که مردم تا آخر سال بتوانند جهت عضویت کارت ملی هوشمند مراجعه کنند؛ ولی به علت اینکه در حال بهره برداری از کارت ملی هوشمند هستیم و اکثر مردم هم این کارت را دریافت کرده اند. بنابراین بایستی کسانی که هنوز جهت عضویت مراجعه نکردند سریعا اقدام کنند. لیکن خدمات الکترونیکی که در حاضر ارائه می شود و خدماتی که قرار است در آینده ارائه شود، نیازمند کارت ملی هوشمند است.

رئیس شرکت ثبت احوال کشور اضافه کرد: از مردم دعوت می کنیم که جهت عضویت کارت ملی هوشمند خود هر چه سریعتر مراجعه کنند تا دچار مسئله نشوند.

رئیس شرکت ثبت احوال کشور با بیان اینکه جهت حدود۴۰ میلیون نفر کارت ملی هوشمند صادر کرده‌ایم، گفت: جهت سال ۹۷ نیز این امکان فراهم شده است است که مردم تا آخر سال ب

وی در آخر صحبت هایش به استقرار ایستگاه های سیار در نمایشگاه کتاب اشاره کرد و گفت: جهت استقرار ایستگاه سیار آمادگی خود را اعلام کردیم و جایگاه آن نیز مشخص شده است است.همچنین به تعدادی که نیاز باشد در نمایشگاه کتاب ایستگاه مستقر خواهیم کرد.

پیش از این ابوترابی سخنگوی شرکت ثبت احوال از زیاد کردن مهلت عضویت کارت ملی هوشمند تا خرداد ۹۷ خبر داده و گفته بود: به علت حجم بالای مراجعات مردم جهت عضویت کارت ملی هوشمند و دغدغه آخر سال آنان،این امکان فراهم شده است است تا کسانی که هنوز موفق به عضویت کارت ملی هوشمند نشده اند، در ۳ ماه فروردین، اردیبهشت و خرداد سال آینده جهت عضویت مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: میلیون | هوشمند | ایستگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs